Jdi na obsah Jdi na menu
 


Služby

Registrace čtenáře 

Čtenářem knihovny se stává fyzická či právnická osoba vydáním průkazu čtenáře knihovny na základě vyplněné přihlášky čtenáře ověřené knihovníkem. 

Výpůjční lhůta 

Výpůjční lhůta pro půjčování mimo budovu je 1 měsíc. Čtenář je povinen vrátit vypůjčený dokument v takovém stavu, v jakém si jej půjčil. Nese odpovědnost za všechny zjištěné závady a je povinen uhradit knihovně náklady na opravu dokumentu, popřípadě uhradit škodu jako při ztrátě dokumentu. Je zakázáno zpracovávat text graficky podtrháváním, zvýrazňováním, psaním poznámek na okraj nebo jiným způsobem do vypůjčeného dokumentu zasahovat. Jestliže čtenář nevrátí dokument půjčený mimo budovu ve stanovené lhůtě, účtuje mu knihovna poplatek z prodlení.  

Zprostředkování výpůjček 

Nemáme Vámi hledanou knihu v knihovně? Využíváme též nabídky výměnného fondu Regionální knihovny Teplice, který se několikrát během roku v knihově ve Světci obměňuje. Nabízíme čtenářům možnost zapůjčit si knihy  z tohoto fondu.

Konkrétní tituly lze objednat přímo u místní knihovnice, kde si je mohou čtenáři (v závislosti na aktuální dostupnosti) zapůjčit podle pravidel místní knihovny.

Katalog výměnného fondu RK

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7805
Měsíc: 352
Den: 27